HISTORIE
Ray startte zijn platenzaak in 2001 maar was in de beginperiode alleen op zaterdag open. Sinds 2008 is de platenzaak alle dagen open, behalve op zondag. Ray werkt al sinds zijn 17e in de muziek. Eerst bij Pop-ei aan de Zoutstraat en bij de Effenaar als licht- en geluidsman. Hij was 10 jaar lang de programmeur voor Cafe Altstadt.
In 1986 begon hij BAM BAM Agency, een boekingskantoor voor bands en solisten. Hierbij zaten o.a. Life on Grey ( met Peter van Peter Pan Speedrock ) Gotcha, D.A.M.N. , Osdorp Posse , Slagerij van Kampen, City Pig Unit, etc. De bands deden voorpramma's voor o.a. Pearl Jam, Red Hot Chili Peppers, Bad Brains, Rollins Band, Ice Cube, etc. Voor Buro Tape Agency en Buro MU was Ray de programmeur voor Mijnheer van Dijck en de Vooruitgang.
Bij diverse cafees draaide hij jarenlang vinyl. O.a. de bakkerij, cafe de Groot, Cul de Sac en Squale
Later ging Ray werken bij Buro Mu en Buro Maastricht. Hij rolde in 2001 de Security Factory binnen en deed begeleiding bij Lowlands, Parkpop, Pinkpop, Ahoy, De Kuip en Feyenoord, Nu dus sinds 2008 fulltime Ray Elpee.
Na uitstapjes in de Urban Shopper en op het stratumseind in het pand naast de Oude Rechtbank is Ray Elpee weer terug op de kleine bleekstraat 18. Eigenlijk wil hij een groter pand in de stad of ernaast , dus weet je iets betaalbaars let me know.